Вхід

Підсумки еколого-натуралістичних акцій районного етапу

Підведені підсумки Всеукраїнських масових еколого-натуралістичних акцій районного етапу:  Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників, Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму, Національного туру Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище».

Переможцями конкурсів стали:

Конкурс юних зоологів і тваринників:

Богданець Анатолій, учень 11-А класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» (вчитель Карабанов Геннадій Борисович);

Якимова Варвара Вадимівна, учениця 10 класу Томашгородського навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» (вчитель Прит Ірина Василівна);

Малко Дмитро, учень 6 класу Томашгородської  загальноосвітньої школи

І-ІІ ступенів №3 (вчитель Щерба Олена Андріївна);

Коробку Жанну Євгеніївну, вчителя біології Дроздинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Дем’янчук Оксана, учениця 8 класу Остківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Оводенко Наталія Сергіївна);

Лісовець Яна Володимирівна, учениця 8-Б класу Дроздинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Яскевич Євдокія Герасимівна).

Конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму:

Хоменюк Ірина Василівна, учениця 7 класу Осницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (вчитель Сахневич Людмила Миколаївна);

Кирилович Катерина, учениця 7 класу Томашгородської  загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів №3 (вчитель Щерба Олена Андріївна).

Національний конкурс  молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище»:

учні 10-Б класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня – гімназія» (вчитель Суханова Тетяна Андріївна);

Єремейчук Катерину Володимирівну, учениця 11-Б класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня – гімназія» (вчитель Суханова Тетяна Андріївна);

Павлушенка Максима Валерійовича, учня 9 класу Біловізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Лопуга Тетяна Оксентіївна);

Лесковця Олександра Миколайовича, учня 10 класу Остківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Гребіневич Віра Сергіївна).

Рябущиця Бориса Григоровича, вчителя Хмільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Тарасюк Наталію Іванівну, ученицю Єльнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (вчитель Харкевич Наталія Анатоліївна);

Малка Дмитра, учня 6 класу Томашгородської  загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів №3 (вчитель Щерба Олена Андріївна);

Лящук Наталію Іванівну, вчителя Масевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців конкурсу!!!!