Підсумки Новорічно-Різдвяної виставки

10 грудня 2019 року підведені підсумки Новорічно-Різдвяної виставки.

За підсумками журі, переможцями у різних номінаціях

«Новорічна композиція» стали:

Номінація «Стилізована ялинка»:

І місце

Лесковець Тетяна, учениця 4-В класу опорного загальноосвітнього закладу «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3»;

Сукало Ангеліна, Делейчук Вікторія  учні 9 класу Кисорицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ІІ місце

Кулакевич Мирослава, Кобзар Анастасія учні 1 класу Біловізької ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Григорчук Даяна, учениця 6 класу Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Номінація «Новорічний букет»:

І місце

Кутасевич Аліна, учениця 10 класу Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце

Мисечко Дмитро, учень 3-В класу Познанського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»;

ІІІ місце

Рогульчик Діана, Кузьмич Валентина, учні Дубнівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів ДНЗ».

Номінація «Новорічна композиція»:

І місце

Зубок Олександра, учениця 2 класу  Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня-гімназія».

ІІ місце

Дробуш Євгеній (з мамою), середня група Рокитнівського ДНЗ №2 «Струмочок».

ІІІ місце

Панько Арсен, учень 1 класу Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Номінація «Новорічний вінок»:

І місце

Шепель Тетяна, учениця 6 класу Березівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів ДНЗ».

ІІ місце

Пахнюк Катерина, учениця 4 класу Томашгородського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей».

ІІІ місце

Король Давид, учень 4 класу Більської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Номінація «Сюжетна композиція»:

І місце

Делейчук Вікторія, учениця 9 класу Кисорицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ІІ місце

Прит Злата, учениця 2 класу Томашгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

ІІІ місце

учні 11-Б класу Дроздинського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів ДНЗ».

Номінація «Новорічна картина чи колаж»:

І місце

Середня група, Томашгородського ЗДО «Сонечко»;

ІІ місце

Бурмака Аліна, учениця 5 класу Кам’янського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів ДНЗ»

Номінація «Новорічний подарунок»:

І місце

Кулинич Марія, учениця 7 класу Нетребської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Номінація «Український сувенір»

І місце

Богданець Марина, учениця 8 класу Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів- ліцей»;

Терещук Вікторія, учениця 7 класу Осницької ЗОШ І-ІІ ступенів.

ІІ місце

Берташ Юлія, учениця 7 класу Остківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ІІІ місце

Вознюк Аліна, учениця 3 класу Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.