Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій.

16 грудня 2019 року на базі Рокитнівського НВК школа І ступеня-гімназія та ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» відбувся  ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з  інформаційних технологій.

Учасниками змагань стали  110 учнів з 33 закладів загальної середньої освіти.

Учасникам було запропоноване комплексне завдання, яке розраховане на 4 астрономічні години. Кожну із задач учасники розв’язували засобами відповідного умові задачі програмного засобу з пакету офісних додатків MS Office: Word,  Power Point, Excel та Access.

Під час роботи над завданням учасник самостійно обирав послідовність виконання окремих його складових. Кожна задача оцінюється визначеною кількістю балів відповідно до критеріїв. Результатом роботи учасника є загальна сума балів за кожну виконану задачу.

Переможцями стали

8 клас

І місце, Пахнюк Катерина Олександрівна, учениця 8 класу Рокитнівського НВК школа І ступеня-гімназія, вчитель Ничипорчук Юлія Іванівна

ІІ місце, Панько Яна Петрівна, учениця 8 класу Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Ковальчук Валентина Вікторівна

ІІІ місце, Лящук Максим Анатолійович, учень 8 класу Рокитнівського НВК школа І ступеня-гімназія, вчитель Ничипорчук Юлія Іванівна

9 клас

І місце, Сахнюк Софія Василівна, учениця 9 класу Рокитнівського НВК школа І ступеня-гімназія, вчитель Ничипорчук Юлія Іванівна

ІІ місце, Панько Анастасія Ігорівна, учениця 9 класу Рокитнівського НВК школа І ступеня-гімназія, вчитель Ничипорчук Юлія Іванівна

ІІІ місце, Озерчук Іван Андрійович, учень 9  класу Старосільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, вчитель Кузьмич Володимир Антонович

ІІІ місце, Орлицький Святослав Олександрович, учень 9 класу Рокитнівського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Берташ Світлана Анатоліївна

10 клас

І місце, Андріяшина Ніна Сергіївна, учениця 10 класу Томашгородського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Андріяшина Людмила Миколаївна

ІІ місце, Вознюк Ольга Петрівна, учениця 10 класу Рокитнівського НВК школа І ступеня-гімназія, вчитель Ничипорчук Юлія Іванівна

ІІ місце, Кузьмич Тарас Вадимович, учень 10  класу Старосільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, вчитель Кузьмич Володимир Антонович

ІІІ місце, Рогульчик Марина Анатоліївна, учениця 10 класу Познанського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ», вчитель Кібукевич Валерій Олексійович

ІІІ місце, Рябущиць Альона Іванівна, учениця 10 класу Познанського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ», вчитель Рябущиць Іванна Іванівна

ІІІ місце, Білотіл Владислав Едуардович, учень 10 класу Томашгородського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Ковтун Наталія Михайлівна

11 клас

І місце, Кибукевич Анна Василівна, учениця 11 класу Блажівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Кибукевич Василь Олексійович

І місце, Кібукевич Владислав Валерійович, учень 11 класу Познанського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ», вчитель Рябущиць Іванна Іванівна

ІІ місце, Ражик Христина Валентинівна, учениця 11 класу Сновидовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Федорович Лілія Володимирівна

ІІ місце, Смик Марія Валеріївна, учениця 11 класу Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Ковальчук Валентина Вікторівна

ІІ місце, Скумін  Ілля Романович, учень 11 класу Рокитнівського НВК школа І ступеня-гімназія, вчитель Ничипорчук Юлія Іванівна

ІІ місце, Ковалевич Анастасія Олександрівна, учениця 11 класу Познанського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ», вчитель Рябущиць Іванна Іванівна

ІІ місце, Кулакевич Тетяна Анатоліївна, учениця 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Берташ Світлана Анатоліївна

ІІІ місце, Рошко Катерина Валеріївна, учениця 11 класу Томашгородського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Ковтун Наталія Михайлівна

ІІІ місце, Торяник Юлія Вікторівна, учениця 11 класу Томашгородського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Ковтун Наталія Михайлівна

ІІІ місце, Титечко Ірина Русланівна, учениця 11 класу Березівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ», вчитель Ковтун Наталія Михайлівна

ІІІ місце, Лясковець Ліна Василівна, учениця 11 класу Остківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Люмах Іван Петрович

ІІІ місце, Євпат Діана Юріївна, учениця 11 класу Кисорицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Ничипорчук Марія Юріївна

ІІІ місце, Павлушенко Орест Валерійович, учень 11 класу Біловізької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Павлушенко Олександр Сергійович