Вітаємо учнів та вчителів Рокитнівського району – переможців і призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Рівненської МАН!!!

Вітаємо учнів та вчителів Рокитнівського району –  переможців і призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Рівненської МАН!!!

Дозвольте щиро привітати вас з участю у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Рівненської Малої академії наук!

Це інтелектуальне змагання є унікальним простором ідей, який дає обдарованій молоді можливість заявити про себе, почути поради науковців зі світовим досвідом, отримати натхнення на подальші дослідження і проекти. При цьому, друзі, ви маєте пам’ятати: на вас лежить велика відповідальність за те, як ви скористаєтеся своїм даром.

Ви народжені у вільній Україні на межі тисячоліть. Ви – справжні, і тому можете повернути Україні її істинне обличчя – красиве, гідне і величне.

Розвивайтеся, використовуйте для цього всі можливості: опановуйте мови і технології, спілкуйтеся з талановитими однолітками і старшими колегами, навчайтеся у професіоналів вдома і за кордоном. І вже незабаром ви станете визнаними лідерами у своїй галузі і поведете за собою інших.

Роман Шухевич колись сказав: «Мудрого – не одурити, чесного – не купити, мужнього – не зламати». Хай ці слова стануть вашим життєвим дороговказом, і нехай вам щастить у всьому!

Пишаємось учнями Рокитнівщини учасниками Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, які вибороли 25 призових місць, в тому числі 3 перших, 9 – других, 13 – третіх, що є найкращим результатом серед усіх районів Рівненської області!

Отже, наші переможці:

  • Федорович Ірина – учениця Сновидовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, зайняла І місце в секції «Фольклористика»,вчитель Ражик Валентина Петрівна
  • Карповець Тетяна – учениця Березівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» зайняла І місце в секції «Археологія», вчителі Кузьмич Михайло Васильович, Наумович Людмила Петрівна
  • Маринич Анна – учениця Заболотського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» зайняла І місце в секції «Етнологія», вчитель Маринич Людмила Миколаївна
  • Примак Анатолій – учень Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів зайняв ІІ місце в секції «Українська література», вчитель Горіна Іванна Олегівна
  • Смик Марія – учениця Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів зайняла ІІ місце в секції «Зарубіжна література», вчитель Горіна Іванна Олегівна
  • Лящук Ірина – учениця Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів зайняла ІІ місце в секції «Фольклористика», вчитель Мисюкевич Галина Володимирівна
  • Басич Валерія – учениця Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3» зайняла ІІ місце в секції «Педагогіка», вчитель Хмельовська Антоніна Мелетіївна
  • Маринич Наталія – учениця Березівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» зайняла ІІ місце в секції «Педагогіка», вчитель Баланович Олександр В’ячеславович
  • Бортник Анна – учениця Томашгородського НВК школа І-ІІІ ступенів-ліцей зайняла ІІ місце в секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігія», вчитель Стрілець Аліса Анатоліївна
  • Кибукевич Анна – учениця Блажівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, зайняла ІІ місце в секції «Гідрологія», вчитель Кибукевич Світлана Олексіївна
  • Петрова Катерина – учениця Томашгородської ЗОШ І-ІІ ступенів №3, зайняла ІІ місце в секції «Етнологія», вчитель Прит Тетяна Петрівна
  • Сахневич Ірина – учениця Томашгородського НВК школа І-ІІІ ступенів-ліцей зайняла ІІ місце в секції «Зоологія, ботаніка», вчитель Прит Ірина Василівна
  • Лук’янчук Вікторія – учениця Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів зайняла ІІІ місце в секції «Англійська мова», вчитель Трохимчук Сніжана Петрівна
  • Маринич Микола – учень Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія» зайняв ІІІ місце в секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії», вчитель Маринич Марія Миколаївна
  • Люмах Яна – учениця Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів зайняла ІІІ місце в секції «Соціологія», вчителі Богданець Юлія Володимирівна, Єремейчук Тетяна Анатоліївна
  • Крупич Дарина – учениця ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» зайняла ІІІ місце в секції «Медицина», вчитель Сулковська Людмила Володимирівна
  • Трохимчук Анастасія – учениця Рокитнівського НВК «Школа І ст.-гімназія» зайняла ІІІ місце в секції «Географія та ландшафтознавство», вчитель Осадча Ольга Іванівна
  • Шевчук Ірина – учениця Рокитнівського НВК «Школа І ст.-гімназія» зайняла ІІІ місце в секції «Гідрологія», вчитель Осадча Ольга Іванівна
  • Вознюк Ольга – учениця Рокитнівського НВК «Школа І ст.-гімназія» зайняла ІІІ місце в секції «Етнологія», вчитель Михалєвська Олена Миколаївна
  • Кибукевич Володимир – учень Глиннівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» зайняв ІІІ місце в секції «Історичне краєзнавство», вчитель Скаковець Іван Петрович          
  • Коханевич Марія – учениця Кам’янського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» зайняла ІІІ місце в секції «Археологія», вчитель Коханевич Світлана Григорівна
  • Маринич Марія – учениця Березівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» зайняла ІІІ місце в секції «Зоологія, ботаніка», вчителі Кравченя Тетяна Степанівна, Барановська Олена Миколаївна
  • Жук Олег – учень Старосільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів зайняв ІІІ місце в секції «Екологія», вчитель Борисовець Олександр Іванович
  • Смик Олександр – учень Більської ЗОШ І-ІІІ ступенів зайняв ІІІ місце в секції «Астрономії та фізики»,  вчитель Басич Ірина Григорівна
  • Пахнюк Ілля – учень Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія» зайняв ІІІ місце в секції «Математика», вчитель Вишинська Лариса Сергіївна