Обдаровані діти Рокитнівщини

Обдаровані діти Рокитнівщини

 

з/п

ПІП учня

Навчальний заклад

Перемога

Вчитель

МАН і конкурси

 1

Богданець Владислав Олександрович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»

І місце  в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Секція «Лісознавство»

ІІІ місце  в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Секція « Лісознавство ».

ІІІ місце  в ІІІ етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології

Мольчиць Ірина Михайлівна

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліхачова

Ірина Миколаївна

 2

Ковальчук Анна Богданівна

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня- гімназія»»

І місце  в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Секція « Агрономія ».

ІІІ місце  в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Секція «  Агрономія ».

ІІ місце  в ІІІ етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології,

ІІІ місце в ІІІ етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії 

Чубик Наталія Миколаївна

 

 

 

 

 

 

 

 

Суханова Тетяна Андріївна

 

Брюховських Ольга Іванівна

 3

Вівчар Вікторія Віталіївна

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня- гімназія»»

ІІ  місце в  ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Секція «Геологія, геохімія та мінералогія».

Осадча Ольга Іванівна

 

 

 

 

 

 4

Євпат Катерина  Віталіївна

Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце  в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Секція « Астрономія та астрофізика».

Ющук Марія Петрівна

 5

Крупенко Олена Іванівна

Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце  в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Секція «Етнологія».

Панько Світлана Всеволодівна

 6

Королюк Тетяна Василівна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»

ІІ місце  в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Секція «Валеологія».

ІІІ місце в ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії

Лесковець Сергій Миколайович

 

 7

Кисорець Діана Анатоліївна

Боровська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце  в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Секція «Історія України».

Дарованець Олександр Ярославович

 

 8

Маринич Ірина Миколаївна

Заболотський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ»

ІІІ місце  в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Секція «Історичне краєзнавство».

Маринич Людмила Миколаївна

 

 9

Боровець Микола Анатолійович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня - гімназія»»

ІІІ місце  в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Секція « Охорона довкілля та раціональне природокористування ».

Суханова Тетяна Андріївна

 

 10

Близнюк Юлія Віталіївна

Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Центр Дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце  в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Секція «  Теологія, релігієзнавство та історія релігії ».

Долід Катерина Іванівна

 11

Небаба Богдана Валеріївна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня - гімназія»»

ІІІ місце  в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Секція « Геологія, геохімія та мінералогія».

 

Осадча Ольга Іванівна

 

 

 

 

 

 12

Тимощук Софія Іванівна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – ліцей»,

ІІІ місце  в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Секція «Валеологія».

Пахнюк Юлія Вікторівна

 13

Герман Анна Ігорівна

Томашгородський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»

ІІІ місце  в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Секція «Всесвітня історія».

 

Стрілець Аліса Анатоліївна

 14

Близнюк Тетяна Вікторівна

Томашгородський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»

ІІІ місце  в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Секція «Історичне краєзнавство».

Стрілець Аліса Анатоліївна

 

 15

Лопуга Владислав Віталійович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня - гімназія»»

ІІІ місце  в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Секція «Етнологія».

ІІІ місце в ІІІ етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії

ІІІ місце в ІІІ етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики

 

Михалєвська Олена Миколаївна

 

 

Бірюкова Ірина Миколаївна

 

Михалєвська Олена Миколаївна

 

 16

Борисовець Людмила Валеріївна

Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІІ місце  в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Секція «Українська мова».

Любиш Марія Василівна

 17

Маринич Наталія Миколаївна

Березівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

ІІІ місце  в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Секція «Етнологія».

 

Якубінська Марія Кузьмівна,

Шепель Н.П.

 

 

 18

Маринич Юлія Петрівна

Березівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

ІІІ місце  в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Секція «Педагогіка».

Баланович Олександр В’ячеславович

Олімпіади і конкурси

 

 1

Лящук Ольга Вікторівна

Масевицька ЗОШ І-ІІІ ст

ІІ  місце в ІІІ етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії

Трохимчук Наталія Андріївна

 

 2

Семеняка Марина Олександрівна

Кам’янський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст-ДНЗ»

ІІ місце в ІІІ етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії

Троханенко Валентина Михайлівна

 

 3

Басич Валерія Олегівна

ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ст №3»

ІІІ  місце в ІІІ етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики.

І місце

Всеукраїнський етап VII мовно-літературний конкурс учнівської творчості  імені Тараса Шевченка,

ІІ місце

Обласний  етап  VII мовно-літературний конкурс учнівської творчості  імені Тараса Шевченка

Пахнюк Галина Григорівна

 

Любиш Марія Василівна

 

 4

Вознюк Оксана Петрівна

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня- гімназія»»

ІІІ  місце в ІІІ етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства

ІІІ  місце в ІІІ етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії

 

Денисюк Людмила Миколаївна

Трохимчук Наталія Андріївна

 

 5

Наумович Анастасія Олегівна

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня- гімназія»»

ІІІ  місце в ІІІ етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури

 

Полторацька Людмила  Анатоліївна

 

 6

Боковець Юлія Миколаївна

Дроздинський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

ІІІ  місце в ІІІ етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури

Огієвич Ганна Петрівна

 

 7

Дудок Віталій Андрійович

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня- гімназія»»

ІІІ  місце в ІІІ етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії

Осадча Ольга Іванівна

 

 8

Кібукевич Павло Онисійович

Масевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ  місце в ІІІ етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з  трудового навчання

Денисюк Олександр Петрович

 

 9

Лесковець Богдан Васильович

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня- гімназія»»

ІІІ  місце в ІІІ етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з  трудового навчання

Золотов

Володимир Павлович

 

 10

Пахнюк Тетяна Анатоліївна

Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ст-ліцей»

ІІІ  місце в ІІІ етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії

Лесковець Сергій Миколайович

 

 11

Опанасевич Олександр Богданович

Карпилівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

ІІІ місце в ІІІ етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької мови

Опанасевич Наталія Олексіївна

 

 12

Близнюк

Юлія Андріївна

Рокитнівський НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей

ІІІ місце  в ІІІ етапі олімпіади «Юне обдарування»  з української мови

Стрілець Наталія Іванівна

 

 13

Тіт Єлизавета Сергіївна

 

 

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня- гімназія»»

ІІІ місце у обласній олімпіаді з трудове навчання (технології)

 

Тіт Олена Петрівна

Турніри

 1

ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»

 

Томашгородський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»

 

Рокитнівський НВК “Школа І-ІІІ ступенів-Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»»

 

ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського турніру юних правознавців

Григорчук Вікторія Іванівна

 

Бежаєва Валентина Георгіївна.

 

 

 

Денисюк Людмила Миколаївна

 

 2

ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»

 

Рокитнівський НВК “Школа І-ІІІ ступенів-Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»»

 

ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського турніру раціоналізаторів та винахідників

 

Лобач Наталія Петрівна

 

Скачко Ірина Володимирівна

 3

ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»

 

Рокитнівський НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей

 

Томашгородський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»

 

Рокитнівський НВК “Школа І-ІІІ ступенів-Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»»

 

ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського турніру юних істориків

Кушнір Тетяна Захарівна

 

Євтушок Руслана Анатоліївна

 

 

Бежаєва Валентина Георгіївна

 

 

Бірюкова       Ірина   Миколаївна

 

Індивідуальні конкурси

 1

Котяй Тетяна Миколаївна

Дроздинський НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ

2-А

ІІІ місце

в обласному   конкурсі дитячого малюнка  «Україна без корупції»

Пашкевич Ольга Андріївна

Котяй Іван   Кирилович,

Котяй       Галина    Іванівна

 2

Котяй Олена  Миколаївна

Дроздинський НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ

6-А

ІІ місце в     обласному      конкурсі дитячого малюнка  «Україна без корупції

Пашкевич

Ольга Андріївна

Котяй Іван   Кирилович, Котяй Галина

Іванівна

 3

Мельник Тетяна Василівна

Масевицька  ЗОШ І-ІІІ ст.

9

Переможець обласного етапу Всеукраїнської трудової акції «Плекаємо сад»

Лящук   Наталія Іванівна

Мельник  Галина Федорівна

Мельник  Василь Антонович

 4

Федорченко Роман Миколайович

Березівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

2-В

ІІІ місце, Всеукраїнський конкурс «Ми за тверезий спосіб життя»

Маринич Валентина Романівна

Федорченко         Тетяна          Миколаївна

 5

Мисюкевич Мирослава Миколаївна

Блажівська    ЗОШ І-ІІІ ст

6

ІІ місце «Поліські пересмішники»,

Рябущиць Світлана Дмитрівна

Борисовець Микола     Савич,     Наталія Адамівна

 6

Кибукевич Анна Василівна

Блажівська    ЗОШ І-ІІІ ст

8

І місце«Космічні фантазії»

Рябущиць Світлана Дмитрівна

Кибукевич Василь Олексійович,

Світлана Олексіївна

 7

Довганич Анастасія Степанівна

Будівська ЗОШ І-ІІ ступенів

6

ІІІ місце в  обласному етапі Фотоконкурс       «Моя Україно!»

Данильчик Тетяна Олександрі- вна

Довганич Степан

Васильович,  Валентина     Андріївна

 

 

 8

Коваль Анастасія Олександ

рівна

Томашгород-  ська ЗОШ І-ІІ  ступенів № 3

3

І місце в     обласному      конкурсі малюнків

«Права очима    дітей»

І місце в     обласному            етапі Х Міжнародного екологічного конкурсу       у номінації - вірш «Розмова з      краплею води»

Григорчук   Віта Анатоліївна

 

 

 

Гіс Оксана Іванівна

Коваль Діна Аросентіївна

 9

Єфімчук Любов Владисла

вівна

Томашгород-  ська ЗОШ І-ІІ  ступенів № 3

3

І місце в     обласному            етапі Х Міжнародного екологічного конкурсу       у номінації "Крапля води в об’єктиві"

ІІІ місце в обласному  етапі конкурсу малюнків

«Україна – європейська  держава»

Стрілець Світлана миколаївна

 

Григорчук   Віта Анатоліївна

Єфімчук Владислав Дмитрович

Галина Дмитрівна

 10

Петрик Олександр Олександ

рович

Томашгород-  ська ЗОШ І-ІІ ступенів № 3

9

ІІІ місце в  обласному     заочному        конкурсі        технічної      творчості             учнів та студентів «Мирний космос»

Михайли-  цький        Юрій  Петрович

Петров

Микола     Миколайович

Олена          Миколаївна

 11

Кирилович Ірина Іванівна

Томашгород-  ська ЗОШ І-ІІ ступенів № 3

8

ІІІ місце в  обласному     заочному конкурсі технічної творчості учнів та студентів «Мирний космос»

ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі – конкурсі дитячої та юнацької творчості «Урок казки»

ІІІ місце в  обласному     заочному гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії»

Стрілець Світлана Миколаївна

 

 

 

 

 

 

 

 

Гончарук   Алла Вікторівна

Кирилович Лілія  Дмитрівна

 12

Царук Анна Миколаївна

Томашгород-  ська ЗОШ І-ІІ ступенів № 3

5

І місце в обласному етапі Х Міжнародного екологічного конкурсу       у номінації "Крапля води в об’єктиві»

І місце в обласному етапі Х Міжнародного екологічного конкурсу       у номінації

«Оповідання з діалогом

"Розмова з      краплею води»

Щерба Валентина Матвіївна

 

 

 

 

 

Гончарук

Алла Вікторівна

Царук Віра    Федорівна

 13

Шерстюк Віталій Миколайович

Томашгород-  ська ЗОШ І-ІІ ступенів № 3

6

І місце в обласному етапі Х Міжнародного екологічного конкурсу       у номінації «Оповідання з діалогом

"Розмова з      краплею води»

Щерба Валентина Матвіївна

Шерстюк Галина Миколаївна

Микола     Миколайович

 14

Марковін Олександр Олександрович

Томашгород-  ська ЗОШ І-ІІ ступенів № 3

9

І місце в обласному етапі конкурсу «Енергія і середовище»

ІІІ місце в  обласному етапі Всеукраїнського юнацького  фестивалю „В об’єктиві натураліста”в номінації «Кращий слайд –фільм»

Щерба      Олена Андріївна

Марковін       Олександр   Генадійович

Любов          Трохимівна

 15

Шерстюк Ольга Олександ-

рівна

Томашгород-  ська ЗОШ І-ІІ ступенів № 3

9

ІІІ місце в

XIV      Міжнародному конкурсу з веб-дизайну  та комп’ютерної  графіки серед      учнів та студентів      в номінації       «Краща GIF-анімація»

Маринич Михайло Прокопович

Шерстюк         Олександ     Сергійович

Неля   Володими   рівна

 16

Петрова Катерина Миколаївна

Томашгород-  ська ЗОШ І-ІІ ступенів № 3

5

ІІ місце в    обласному     заочному гуманітарному конкурсі       «Космічні      фантазії»

Пахнюк Валентина Валеріївна

Петров    Микола Миколайович

Олена Миколаївна

 17

Дуда Андрій Васильович

Томашгород-  ська ЗОШ І-ІІ ступенів № 3

5

І місце в      обласному конкурсі малюнків «Охорона праці   очима дітей»

Щерба Валентина Матвіївна

Дуда Василь Андрійович

Тетяна Григорівна

 18

Лех Анастасія Сергіївна

Томашгород-  ська ЗОШ І-ІІ ступенів № 3

4

Заохочувальна

номінація в обласному конкурсі малюнків «Охорона праці очима дітей»

Стрілець Світлана Миколаївна

Лех Сергій   Антонович

Марія          Ярославівна

 19

Старовойт

Віталій Ігорович

Томашгород-  ська ЗОШ І-ІІ ступенів № 3

9

ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі  технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі Україна» в номінації «Електротехніка та радіо-

електроніка»

Михайли- цький

Юрій

Петрович

Старовойт

Ігор

Валерійович

Любов         Миколаївна

 20

Філімончук

Ольга Русланівна

Рокитнівський НВК  “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей

10-П

 ІІ місце в захисті науково-дослідницьких     робіт обласного зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань

Ліхачова

 Ірина Миколаївна

Філімончук

Руслан      Володимиров

Олена          Миколаївна

 21

 Ліхачов

Дмитро Іванович

 

Рокитнівський НВК  “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей

2-Г

Переможець обласного етапу

Х Міжнародного екологічного конкурсу в    номінації вірш «Розмова з      краплею води»

Ліхачова

Ірина Миколаївна

Ліхачов

Іван Миколайович

Ірина Миколаївна

 22

Близнюк

 Анастасія

Сергіївна

Рокитнівський НВК  “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей

5-П

Переможець обласного етапу

Х Міжнародного екологічного конкурсу в    номінації «Крапля води в об’єктиві»

Ліхачова

Ірина Миколаївна

Близнюк

Сергій Васильович

Анна     Петрівна

 23

Басич Ірина Сергіївна

Томашгород- ський НВК  школа І-ІІІ ст.-ліцей

11

І місце в     обласному етапі Міжнародного екологічного конкурсу

DreamECO

ІІ місце в    обласному етапі Всеукраїнського конкурсу    «Пролісок», номінація «В об’єктиві натураліста»

Прит          Ірина Василівна

Басич Олена    Адамівна

 

Басич Сергій Володими  рович

 24

Бортник Анна Олександрівна

Томашгород- ський НВК  школа І-ІІІ ст.-ліцей

7

ІІІ місце в   обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник»

Прит Ірина Василівна

Бортник   Тетяна Володими   рівна

 

Бортник         Олександр Миколайович

 25

Суханова Катерина Олександрівна

Томашгород- ський НВК  школа І-ІІІ ст.-ліцей

9-Б

ІІІ місце за     стрибки в       довжину серед    дівчат (ХVІІІ Спартакіада  школярів   Рівненської       області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001-2002 р.н.)

Ваврик      Юрій Андрійович

Бричка Алла  Василівна

 26

Шерстюк Владислав Романович

Масевицька  ЗОШ

І-ІІІ ст.

6

ІІІ місце в  обласному етапі виставки-конкурсу     з початкового технічного моделювання

Крупенко Ярослав Іванович

Шерстюк  Леся          Яківна

Шерстюк  Роман Леонідович

 27

Кисорець Владислав Миколайович

 

Масевицька  ЗОШ

І-ІІІ ст.

9

ІІІ місце в  обласному етапі конкурсу технічної творчості учнів та студентів       «Мирний космос»

Денисюк Олександр Петрович

Панько Людмила Петрівна

Кисорець Микола Федорович

 28

Бричка Тетяна Віталіївна

Кисорицька  ЗОШ І-ІІІ ст.

10

ІІІ місце

Творчий конкурс «Психолог майбутнього»

Григорчук Тетяна Петрівна

Бричка

Віталій Петрович

Валентина     Кирилівна

 29

Кулакевич Поліна Василівна

ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3»

11 – Б

ІІІ місце Конкурс учнівських      творчих робіт «Психолог майбутнього»,  організований    РДГУ

Басич Ірина Миколаївна (практичний психолог)

Кулакевич Василь Володими  рович

Кулакевич    Віра      Адамівна

30

Жежук Анастасія Вячеславівна

ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3»

Випускниця 2015-2016 н.р.

Виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

ВСЕУКРАЇН- СЬКИЙ ЕТАП,        І МІСЦЕ

Дем’янчук Галина Петрівна

 

31

Сторожук Володимир Миколайович

Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

11

ІІ місце

зі стрільби    кульової в  обласному етапі Всеукраїнської сппартакіади     серед       допризовної     молоді 2017 року

Кулакевич Анатолій Адамович

Сторожук Любов Михайлівна

32

Петровець Андрій Петрович

Березівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

6-А

Переможець обласного етапу міжнародного екологічного конкурсу, у  номінації      «Пейзаж з водою    на тлі»

Ольхова      Ніна      Іванівна

Петровець Петро Олексійович, Петровець  Надія Семенівна 

33

Кравченя Марія Петрівна

Березівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

8-А

Переможець обласного етапу міжнародного екологічного конкурсу, у  номінації «Оповідання з діалогом»     (розмова з     краплею води)

Ольхова      Ніна      Іванівна

Кравченя   Петро Йосипович, Кравченя Людмила Володими   рівна

34

Мануільчик Андрій Володимирович

Купельська   ЗОШ І-ІІ  ступенів

8

ІІІ місце в області Всеукраїнський юнацький  фестиваль «В об’єктиві натураліста»

Охрімчук  Юлія Степанівна

Мануільчик Володимир Іванович

Мануільчик Наталія Миколаївна

35

Пахнюк

Тетяна Миколаївна

Рокитнівський НВК  “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей

10-П

Призер обласного турніру юних геологів у складі команди від     району

Колодич

Ганна Степанівна

Пахнюк

Микола Петрович

Валентина Валеріївна

36

Корбун Інна Іванівна

Боровська     ЗОШ  І-ІІІ ступнів

11

І місце

Обласні змагання   зі  спортивного орієнтування «Осінні  стежки»

ІІ місце

Обласні   змагання зі спортивного орієнтування «Осінні    стежки»

ІІ  місце

Відкритий  чемпіонат  Хмельницької  області зі спортивного туризму в закритих приміщеннях м. Нетишін

ІІ  місце

Обласні  змагання  на  дистанції  «Лижний  маршрут у            6 –му  відкритому  чемпіонаті Волинської області серед юнаків з   лижного   туризму (серед дівчат)

ІІ  місце

Обласні  змагання  на  дистанції  «Лижний  маршрут у            6 –му  відкритому  чемпіонаті Волинської області серед юнаків з   лижного   туризму       (серед юнаків)

ІІІ  місце

Чемпіонат  України  зі  спортивного  лижного   туризму

 

Єремейчук Віталій Федорович

Корбун        Алла       Іванівна

 

37

Корбун

Валерій  Іванович

Боровська     ЗОШ  І-ІІІ ступнів

 

8

ІІІ місце

Обласні   змагання зі спортивного орієнтування «Осінні     стежки»

 

Єремейчук Віталій Федорович

Корбун Алла Іванівна

 

38

Крук Яна Вікторівна

Боровська     ЗОШ І-ІІІ  ступенів

10

ІІІ  місце

Обласна   виставка – конкурс  з орігамі  «Паперовий  світ»

 

Єремейчук Лілія Миколаївна

Крук Віктор Миколайович

Крук Тетяна Михайлівна

 39

Павлушенко Дмитро Леонідович

Біловізька     ЗОШ І-ІІІ ст.

11

Переможець

Обласний етап Всеукраїн-  ського     конкурсу школярів і учнівської   молоді «Мій рідний край –  моя земля»

Павлушенко Оксана Володими- рівна

Павлушенко Леонід Михайлович,

Павлушенко Оксана Володими   рівна

 40

Тіт Вікторія Петрівна

Остківська    ЗОШ І-ІІІ ст.

8

І місце в обласному конкурсі «Юні зоологи і тваринники»

Петруля

 Марія Вікторівна

Тіт Петро Федорович

 Тіт Надія Пилипівна

 41

Самойлик Іванна Леонідівна

Остківська    ЗОШ І-ІІІ ст.

6

І І місце в обласному конкурсі малюнків      «Моя Україна      у світі єдина»

Ярута

 Марина Сергіївна

Самойлик Леонід     Якович

Крупут

 Олена    Юріївна

 42

Гаврилюк Едуард Миколайович

Остківська    ЗОШ І-ІІІ ст.

5

І місце в ІІ

(обласному)  етапі X-го Міжнародного Екологічного конкурсу «Пейзаж з   водою на тлі»

Ярута

Марина Сергіївна

Гаврилюк Микола Миколайов.

Гаврилюк Катерина

Петрівна

 43

Федорович Тетяна Юріївна

Остківська    ЗОШ І-ІІІ ст.

10

І місце в ІІ (обласному)

етапі     Всеукраїн-  ського     конкурсу    «Парки легенів міст і сіл»

Кондратовець

 Наталія

Олександрі- вна

Федорович Юрій Семенович

 Федорович Лідія   Василівна

 44

Дежнюк

Ірина

Василівна

Вихованка

 гуртка

«Чарівна соломка»

КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»

 

І місце  у відкритих обласних  змаганнях учнівської   молоді з ори гамі(конкурс «Теоретичний залік»);

ІІІ місце в обласному конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва    «Знай і люби  свій край»

Несенчук Наталія

 Іванівна

Дежнюк

 Василь   Якович,

Дежнюк

Ольга     Іванівна

 45

Ловцова

Марія

 Дмитрівна

Вихованка  гуртка «Паперовий дивосвіт»

КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»

 

 

 

ІІІ місце  у відкритих обласних  змаганнях учнівської   молоді з ори гамі(виконання завдання в  техніці квілінг);

ІІІ місце  у відкритих обласних  змаганнях учнівської   молоді з оригамі (в абсолютній особистій першості);

ІІІ місце в обласній виставці- конкурсі «Паперовий  світ»

Несенчук

Наталія

Іванівна

Ловцов

 Дмитрій Сергійович,

Ловцова Катерина Петрівна

 46

Никонець

Анна

Олександрівна

 

Вихованка  гуртка «Креативне рукоділля»

КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»

 

ІІ місце в обласному   конкурсі з ткане пластики «Оксамитовий рай»

Кривда

Тетяна

Федорівна

Никонець

 Оксана Федорівна,

Никонець

Олександр

Володими  рович

 47

Колектив гуртка народного співу

«Калинові грона»

Вихованці   гуртка   народного     співу     «Калинові  грона»

КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»

 

ІІ місце в обласному етнофестивалі «Вифлеємська зірка»

Кушнір

 Ірина

 Яківна

 

 48

Борейко

Ілля

Миколайович

 

 

 

Вихованець автомодель-  ного  гуртка

КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»

 

ІІ місце в обласному  заочному  конкурсі технічної творчості     учнів  та студентів «Мирний космос»

Волевач

Микола Васильович

Борейко

 Микола

 Якович,

Борейко

Тетяна

Миколаївна,

 49

Богданець

 Ілля

 Петрович

Вихованець

судномодель- ного гуртка

КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»

 

ІІІ місце  у відкритих обласних  змаганнях учнівської   молоді з судно модельного спорту

Волевач

Микола Васильович

Богданець

 Петро Олександ  рович,

Богданець

Марія

Володими   рівна

 50

Гіс

Володимир Миколайович

Вихованець

судномодель- ного  гуртка

КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»

 

ІІІ місце  у відкритих обласних  змаганнях учнівської   молоді з судно модельного спорту,

ІІІ місце   в обласній виставці- конкурсі технічної творчості учнівської   молоді «Наш пошук і творчість-тобі, Україно!»

 

Волевач

Микола Васильович

Гіс

 Микола Анатолійович,

Кучинська

Тетяна

 Анатоліївна

 51

Ковальчук

Андрій

Анатолійович

Вихованець

автомодель- ного  гуртка

КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»

 

 

ІІ місце в обласному  заочному  конкурсі технічної творчості     учнів  та студентів «Мирний космос»

Волевач

Микола Васильович

Ковальчук

Наталія

Арсентіївна

 52

Лісовець

 Станіслав

Іванович

Вихованець ракето модельного гуртка

КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»

 

ІІ місце в обласному  заочному  конкурсі технічної творчості     учнів  та студентів «Мирний космос»

Волевач

Сергій

Микола-   йович

Лісовець

 Іван

 Іванович,

Лісовець

 Галина

 Михайлівна

 53

Войтко

Михайло

Петрович

Вихованець гуртка

«Повітряні змії»

КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»

 

ІІІ місце в обласній  виставці -  конкурсі технічної творчості  учнівської   молоді «Наш пошук і  творчість -     тобі, Україно!»

Волевач

Сергій

Микола-   йович

Лопуга-

Гучашвілі

Олеся

Леонідівна

 54

Баланович

Артем Олександрович

Вихованець гуртка

«Початкове технічне м

оделювання»

КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»

 

ІІІ місце в обласній виставці-  конкурсі технічної творчості  учнівської   молоді «Наш пошук і  творчість -     тобі, Україно!»

Волевач

Сергій

Микола-   йович

Баланович

Світлана

 Сергіївна

 55

Ловцов Григорій

Вихованець гуртка

 «Паперовий дивосвіт»

 

ІІІ місце в обласному конкурсі- виставці робіт гуртківців початкового технічного моделювання

Несенчук Наталія

 Іванівна

Ловцов

 Дмитрій Сергійович,

Ловцова Катерина Петрівна

 56

Титечко Ірина Русланівна

Березівський НВК «ЗНЗ   І-ІІІ ст.-ДНЗ»

8

ІІ місце у Всеукраїн- ському     конкурсі з інформаційних технологій «ITalent»

Павлюк Анатолій Микола-   йович

Титечко    Руслан Миколайович Любов Миколаївна

 57

Єремейчук Лілія Володимирівна

Боровська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

ІІ  місце  Обласні  змагання  зі  спортивного  туризму    «Смуга  перешкод»

Єремейчук Віталій Федорович

Єремейчук Любов    Іванівна

 58

Козаченко Наталія Іванівна

 

 

Рокитнів-  ський НВК «Школа І ступеня--гімназія»»

9

ІІ місце  в обласному конкурсі «Поліська       Січ»

Васильченко Г.С.

Козаченко   Адам     Іванович

Козаченко Тамара Олексіївна

 59

Трохимчук Анастасія Леонідівна

 

Рокитнів-  ський НВК «Школа І ступеня- гімназія»»

7

ІІ м. у XXІІ олімпіаді       юних геологів

Осадча     Ольга    Іванівна

Трохимчук Леонід Миколайович,

Олена Володими   рівна

 

 

 60

Маринич Вікторія Олегівна

Заболот-   ський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів-  ДНЗ»

8

Обласний етап конкурсу «В об’єктиві натураліста»      (ІІ місце)

Маринич      Єва   Степанівна

Маринич

 Єва   Степанівна

 61

Лесковець Євгенія Олександрівна

Масевицька ЗОШ

І-ІІІ ст.

10

ІІІ місце в обласному конкурсі    «Перло многоцінне» у номінації  «Поезія    старших школярів»

Горіна

Іванна

Олегівна

Лесковець Марія     Іванівна

 62

Леус Ілля Анатолійович

Масевицька ЗОШ І-ІІІ ст.

5

Всеукраїнська олімпіада      «Юні знавці Біблії – 2016»

Леус

Анатолій Володими- рович

Леус Анатолій Володими-   рович

Леус Олена Іванівна

 Переможці ДЮСШ

 

№ п/п

Прізвище, ім'я та  по батькові

Навчальний заклад

Дата проведення Назва змагань

Тренер

 1

Богданець Георгій Юрійович

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»

3 призер

міжнародного юнацького турніру з вільної боротьби «Кубок древлян»

10-12.11.2016. м. Коростень Житомирської обл.

Парчук Іван Іванович

 

 2

Богданець Назар Юрійович

Рокитнівська ДЮСШ районної ради

2 призер

Чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків 

12-13.04.2017 р.

 м. Сарни

2 призер

Відкритого Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби

пам’яті срібного призера Олімпійських ігор в Сіднеї Євгена Бусловича

19-20.11.2016. м. Київ

Парчук Іван Іванович

 

 3

Богданець Дмитро Ігорович

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»

3 призер

Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби пам’яті Заслуженого тренера України Петра Стуса

24-25.12.2016. м. Ковель

Парчук Іван Іванович

 4

Бондар Микола Сергійович

Роиктнівський НВК«Школа І-ІІІ ст.-ліцей»  

3 призер

Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби пам’яті Заслуженого тренера України Петра Стуса

24-25.12.2016. м. Ковель

Парчук Іван Іванович

 5

Боюка Тарас Анатолійович

Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ст

2 призер

Чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків 

20.09.2016. м. Здолбунів

Парчук Іван Іванович

 6

Борисовець Юрій Сергійович

Томашгородський НВК «Школа І-ІІІ ст.-ліцей»

ЧЕМПІОН

Всекраїнського юнацького турніру з вільної боротьби на Кубок спортивного клубу «Пересвєт»  29.10.2016. м. Шепетівка

Парчук Іван Іванович

 7

Вежичаніна Діана Ігорівна

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»

3 призер

ХVІІ відкритого Всеукраїнського турніру з вільної боротьби, присвяченого 73-роковині визволення м. Кривий Ріг від фашистських загарбників

17-18.02.2017. м. Кривий Ріг

Парчук Іван Іванович

 8

Гіс Станіслав Вадимович

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»

ЧЕМПІОН

міжобласного юнацького турніру з вільної боротьби «Рокитнівська битва», присвяченого 75-річниці створення «Поліської Січі»  1.06.2016. смт. Рокитне

Парчук Іван Іванович

 8

Денисюк Дмитро Віталійович

 

Рокитнівська ДЮСШ районної ради

ЧЕМПІОН

міжнародного юнацького турніру з вільної боротьби «Пріглашаєт Николай Орел»

10-12.03.2017. м. Кишинів Молдова

ЧЕМПІОН

Х відкритого Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби, присвяченого ветеранам боротьби Прикарпаття

21-23.04.2017. м. Івано-Франківськ

Парчук Іван Іванович

 9

Даценко Володимир Ярославович

 

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»

3 призер

Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби, присвяченого пам’яті тренера і борці Володимира Кайди

2-4.09.2016. м. Здолбунів

Парчук Іван Іванович

 10

Жуковський Степан Петрович

Рокитнівська ДЮСШ районної ради

3 призер

Чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків 

20.09.2016. м. Здолбунів

Парчук Іван Іванович

 11

Кибукевич Павло Олегович

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»

ЧЕМПІОН

Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків 

12-13.04.2017 р.

 м. Сарни

3 призер

міжнародного юнацького турніру з вільної боротьби, присвяченого  пам’яті майстрів спорту Олександра Короля та Назарія Бойка

  1-2.10.2016. м. Збараж

Парчук Іван Іванович

 12

Кулакевич Віталій Юрійович

Рокитнівська ДЮСШ районної ради

ЧЕМПІОН

Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків 

12-13.04.2017 р. м. Сарни

ЧЕМПІОН

Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби «Крок до Олімпу» на призи срібного призера Олімпіади в Лондоні Валерія Андрійцева

24-25.12.2016. м. Малин

Парчук Іван Іванович

 13

Качановська Світлана Андріївна

ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»

ЧЕМПІОН

Рівненської області з вільної боротьби серед дівчат  20.09.2016. м. Здолбунів

 

Парчук Іван Іванович

 14

Кушнір Анастасія Миколаївна

Будівська ЗОШ І-ІІ ст

2 призер

Відбіркового турніру КОЛІФКС серед дівчат

10.03.2017. м. Біла Церква

Парчук Іван Іванович

 15

Рацкевич Вадим Віталійович

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»

3 призер

Чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків 

12-13.04.2017 р. м. Сарни

Парчук Іван Іванович

 16

Рабець Микола Іванович

ОЗНЗ «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3»

3 призер

Відкритого чемпіонату м. Рівне з вільної боротьби

18.02.2017. м. Рівне

Парчук Іван Іванович

 17

Крупенко Тарас Юрійович

Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ст.

3 призер

Чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків 

12-13.04.2017 р. м. Сарни

Парчук Іван Іванович

 18

Прит Андрій Юрійович

Томашгородський НВК «Школа І-ІІІ ст-ліцей»

2 призер

Чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків 

12-13.04.2017 р. м. Сарни

Парчук Іван Іванович

 19

Стрілець Андрій Ігорович

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»

3 призер

Чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків 

12-13.04.2017 р. м. Сарни

Парчук Іван Іванович

 20

Стрілець Олександр Ігорович

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»

3 призер

Чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків 

20.09.2016. м. Здолбунів

Парчук Іван Іванович

 21

Стрілець Павло Сергійович

Рокитнівська ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»

3 призер

міжобласного юнацького турніру з вільної боротьби «Рокитнівська битва», присвяченого 75-річниці створення «Поліської Січі»  1.06.2016. смт. Рокитне

Парчук Іван Іванович

 22

Семенюк Дмитро Борисович

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»

3 призер

Відкритого чемпіонату м. Рівне з вільної боротьби

18.02.2017. м. Рівне

Парчук Іван Іванович

 23

Марковець Станіслав Романович

Рокитнівський НВК "Школа І ступеня-гімназія"

2 призер

міжобласного юнацького турніру з вільної боротьби «Рокитнівська битва», присвяченого 75-річниці створення «Поліської Січі»  1.06.2016. смт. Рокитне

Парчук Іван Іванович

 24

Єремейчук Дмитро Євгенович

Рокитнівська Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»

2 призер

Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби пам’яті Заслуженого тренера України Петра Стуса

24-25.12.2016. м. Ковель

Парчук Іван Іванович

 25

Чубик Владислав Олександрович

Рокитнівська ДЮСШ районної ради

2 призер

міжнародного юнацького турніру з вільної боротьби пам’яті тренера Богдана Сцібайло

18-20.11.2016. м. Тернопіль

Парчук Іван Іванович

 26

Чубик Артем Іванович

Рокитнівська ДЮСШ районної ради

2 призер

Чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків  20.09.2016.

м. Здолбунів

Парчук Іван Іванович

 27

Шупрудько Вадим Віталійович

Кисорицька ЗОШ

3 призер

Чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків 

20.09.2016. м. Здолбунів

ЧЕМПІОН

Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби «Спорт заради миру»

  2-3.12.2016. м. Олевськ

Парчук Іван Іванович

 28

Яцкевич Ілля Валентинович

Рокитнівський ЗОШ

2 призер

Відкритого чемпіонату м. Рівне з вільної боротьби

18.02.2017. м. Рівне

Парчук Іван Іванович

 29

Ковалевич Олександр Володимирович

Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»

3 призер

Чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків 

20.09.2016. м. Здолбунів

 

Кінчур Анна Іванівна

 30

Кляпко Марія Вячеславівна

Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»

1 призер

Відкритого чемпіонату м. Рівне з вільної боротьби

18.02.2017. м. Рівне Відкритого чемпіонату м. Рівне з вільної боротьби

18.02.2017. м. Рівне

Кінчур Анна Іванівна

 31

Гордійчук Дарина Віталіївна

Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»

2 призер

Чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків 

20.09.2016. м. Здолбунів

 

Кінчур Анна Іванівна

 32

Коханевич Вадим Васильович

Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»

2 призер

Відкритого чемпіонату м. Рівне з вільної боротьби

18.02.2017. м. Рівне

Кінчур Анна Іванівна

 33

Касперська Ірина Олександрівна

Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»

3 призер

Відкритого чемпіонату м. Рівне з вільної боротьби

18.02.2017. м. Рівне

Васильчук Володимир Аркадійович

 34

Лозян Анастасія Миколаївна

Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»

1 призер

Чемпіонат України з вільної боротьби

м.Київ

Васильчук Володимир Аркадійович

 35

Шульжик Людмила Анатоліївна

Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»

1 призер

Чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків 

20.09.2016. м. Здолбунів

 

Васильчук Володимир Аркадійович

 36

Федорович Юлія Віталіївна

Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»

3 призер

Чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків 

20.09.2016. м. Здолбунів

 

Васильчук Володимир Аркадійович

 37

Поштар Анна Юріївна

Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»

1 призер

Чемпіонат України з вільної боротьби

м.Київ

Васильчук Володимир Аркадійович

 38

Зубок Ніна Миколаївна

Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»

2 призер

Чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків 

20.09.2016. м. Здолбунів

 

Васильчук Володимир Аркадійович

 39

Кулакевич Владислав Ростиславович

Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»

1 призер

Чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків 

20.09.2016. м. Здолбунів

Васильчук Володимир Аркадійович

 40

Васильчук Дмитро Володимирович

Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»

3 призер

Чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків 

20.09.2016. м. Здолбунів

Васильчук Володимир Аркадійович

 41

Кибукевич Юрій Васильович

ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»

1 призер

Чемпіонат області з боксу

м.Рівне

Зубок Олександир Бориславович

 42

Вишневський Ілля Валентин

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»

1 призер

Чемпіонат області з боксу

м.Рівне

Зубок Олександир Бориславович

 43

Шупрудько Віталій Сергійович

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»

1 призер

Чемпіонат області з боксу

м.Рівне

Зубок Олександир Бориславович

 44

Шупрулько Владислав Сергійович

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»

2призер

Чемпіонат області з боксу

м.Рівне

Зубок Олександир Бориславович

 45

Чубик Ярослав Павлович

ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»

3 призер

Чемпіонат області з боксу

м.Рівне

Зубок Олександир Бориславович

 46

Смик Станіслав Сергійович

ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»

3 призер

Чемпіонат області з гирьового спорту

м.Сарни 04.02.2017

Лопуга Віктор Миколайович

 47

Лесковець Деним Володимирович

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»

2призер

Чемпіонат області з гирьового спорту

м.Сарни 04.02.2017

Лопуга Віктор Миколайович

 48

Мельник Антон Володимирович

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»

3 призер

Чемпіонат області з гирьового спорту

м.Сарни 04.02.2017

 

Лопуга Віктор Миколайович

 49

Пилипчук Андрій Русланович

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»

1призер

Чемпіонат області з гирьового спорту

 м.Сарни 04.02.2017

Лопуга Віктор Миколайович

 50

Богданець Назар Миколайович

Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія»

2призер

Чемпіонат області з настільного тенісу

м.Рівне

 25-26.02.2017

Нижник Богдан Олегович

 51

Криловець Павло Юрійович

ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»

2призер

Чемпіонат області з настільного тенісу

м.Рівне

25-26.02.2017

Нижник Богдан Олегович

Командні конкурси

 1

Гурт «Козаки»

ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»

ІІ місце, обласний етап, Фестиваль патріотичної пісні «Поліська Січ»

Кравчук Володимир Володимирович

 2

Учнівська виробнича бригада «Паросток»

Рокитнівський НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей”

ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань

Ліхачова

Ірина Миколаївна

 3

Вихованці туристсько-краєзнавчого гуртка

Рокитнівський НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей

Переможці Всеукраїнського експедиції

 «Мій рідний край», м.Київ

Хмельовський Юрій Леонідович

 4

Вихованці гуртка

 «Художня вишивка»

Рокитнівський НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей

ІІІ місце в обласному етапі конкурсу «Знай і люби свій край»

Близнюк Світлана Миколаївна

 5

Вихованці гуртка «Джура»

Рокитнівський НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей

Переможці обласного етапу дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток»

Коханевич Ольга Федорівна

 6

Учні 9 класу

Рокитнівський НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей

Переможці обласного етапу конкурсу навчально-дослідних ділянок

Ліхачова

Ірина Миколаївна

 7

Вихованці гуртка

 «Художня вишивка»

Рокитнівський НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей

ІІІ місце в обласному етапі конкурсу «Знай і люби свій край»

Близнюк Світлана Миколаївна

 

 

 8

Команда КВК ЮІР «Права» (капітан Герман Анна Ігорівна, учениця 11 класу)

Томашгородський НВК школа І-ІІІ ст.-ліцей

ІІ місце в  обласному етапі Клубу веселих та кмітливих юних інспекторів руху

Кузьмич Любов Іванівна

 9

Учнівський колектив 9-А класу

Томашгородський НВК школа І-ІІІ ст.-ліцей

І місце в обласному Всеукраїнському конкурсі школярів і учнівської молоді «Мій рідний край – моя земля» (напрямок «Практична природоохоронна робота і екологія»)

Прит Ірина Василівна

 10

Вихованці туристсько-краєзнавчого гуртка

Рокитнівський НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей

І місце в обласному етапі змагань туристських спортивних походів серед учнівської молоді 1-2 ступенів складності

Хмельовський Юрій Леонідович

 11

Команда учнів школи

Масевицька ЗОШ

І-ІІІ ст.

ІІ місце в

обласному етапі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт – 2016»

Огороднік Олександр Павлович