Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

ОБЛАСНІ ОЛІМПІАДИ

 

Басич Вікторія                      – учениця 7 класу опорного загальноосвітнього закладу «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3», посіла ІІІ місце (математика), вчитель Пахнюк Галина Григорівна

 

Лопуга Владислав                 – учень 11 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня-гімназія»,  посів ІІІ місце (математика), вчитель Михалєвська Олена Миколаївна, ІІІ місце (історія) вчитель Бірюкова Ірина Миколаївна

 

Вознюк Оксана                      - учениця 9 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня-гімназія», посіла ІІІ місце (правознавство), вчитель Денисюк Людмила Миколаївна, ІІІ місце (географія), вчитель Трохимчук Наталія Андріївна

 

Наумович Анастасія             - учениця 9 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня-гімназія», посіла ІІІ місце (українська мова та література), вчитель Полторацька Людмила Анатоліївна

 

Боковець Юлія                       – учениця 8 класу Дроздинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», посіла ІІІ місце (українська мова та література), вчитель Огієвич Ганна Петрівна

 

Богданець Владислав            – учень 10 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей», посів ІІІ місце (біологія), вчитель Ліхачова Ірина Миколаївна

 

Кибукевич Павло                   – учень 9 класу Масевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, посів ІІІ місце (трудове навчання), вчитель Денисюк Олександр Петрович

 

Лесковець Богдан                  – учень 11 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня-гімназія», посів ІІІ місце (трудове навчання), вчитель Золотов Володимир Павлович

 

Тіт Єлізавета                        - учениця 9 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня-гімназія», посіла ІІІ місце (трудове навчання), вчитель Тіт Олена Петрівна

 

Пахнюк Тетяна                      - учениця 10 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей», посіла ІІІ місце (хімія), вчитель Лесковець Сергій Миколайович

 

Королюк Тетяна                    – учениця 9 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей», посіла ІІІ місце (хімія), вчитель Лесковець Сергій Миколайович

 

Ковальчук Анна                      - учениця 11 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня-гімназія», посіла ІІІ місце (хімія), вчитель Брюховських Ольга Іванівна, ІІ місце (екологія), вчитель Суханова Тетяна Андріївна

 

Семеняка Марина                  – учениця Кам’янського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», посіла ІІ місце (географія), вчитель Троханенко Валентина Михайлівна

 

Лящук Ольга                          – учениця  9 класу Масевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, посів ІІ місце (географія), вчитель Трохимчук Наталія Андріївна

 

Дудок Віталій                        - учень 11 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня-гімназія», посів ІІІ місце (географія), вчитель Осадча Ольга Іванівна

 

Опанасевич Олександр          – учень 10 класу Карпилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,
                                                     посів ІІІ місце (німецька мова), вчитель Опанасевич Наталія Олексіївна