Переможці Рівненської малої академії наук учнівської молоді

за підсумками результативності в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт район посів ІІ місце

 

Богданець Владислав             – учень Рокитнівського НВК «Школа І ст.-гімназія» зайняв І місце в секції «Лісознавство», вчитель Мольчиць Ірина Михайлівна          

                                              

Ковальчук Анна          - учениця Рокитнівського НВК «Школа І ст.-гімназія» зайняла І місце в секції «Агрономія», вчитель   Чубик Наталя Миколаївна

                                              

Євпат Катерина       - учениця Кисорицької ЗОШ І-ІІІ ст. зайняла ІІ місце, вчитель

                                     Ющук Марія Петрівна

 

Крупенко Олена         - учениця Кисорицької ЗОШ І-ІІІ ст. зайняла ІІ місце, вчитель

                                     Панько Світлана Всеволодівна

 

Королюк Тетяна        - учениця Рокитнівського НВК «Школа І-ІІІ ст.-ліцей» зайняла ІІ місце,  вчитель

                          Лесковець Сергій Миколайович

 

Кисорець Діана         - учениця Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. зайняла ІІ місце, вчитель

                                      Дарованець Олександр Ярославович

 

Вівчар Вікторія         - учениця Рокитнівського НВК «Школа І ст.-гімназія» зайняла ІІ місце, вчитель

                                       Осадча Ольга Іванівна

 

Маринич Ірина           - учениця Заболотської ЗОШ І-ІІІ ст. зайняла ІІІ місце, вчитель

                                     Маринич Людмила Миколаївна

 

Борисовець Людмила  – учениця Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3» зайняла ІІІ місце, вчитель

                                     Любиш Марія Василівна

 

Тимощук Софія          - учениця Рокитнівського НВК  «Школа І-ІІІ ст.-ліцей» зайняла ІІІ місце, вчитель       Пахнюк Юлія Вікторівна

 

Боровець Микола      - учень Рокитнівського НВК «Школа І ст.-гімназія» зайняв ІІІ місце, вчитель

                                      Суханова Тетяна Андріївна

 

Лопуга Владислав     - учень Рокитнівського НВК «Школа І ст.-гімназія» зайняв ІІІ місце, вчитель

                                      Михалєвська Олена Михайлівна

 

Небаба Богдана         - учениця Рокитнівського НВК «Школа І ст.-гімназія» зайняла ІІІ місце,, вчитель  

Осадча Ольга Іванівна

 

Близнюк Юлія            - учениця Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ст. зайняла ІІІ місце, вчитель

                                     Долід Катерина Івванівна

 

Близнюк Тетяна         - учениця  Томашгородського НВК  «Школа І-ІІІ ст.-ліцей» зайняла ІІІ місце, вчитель

                                        Стрілець Аліса Анатоліївна

 

Герман Анна              - учениця  Томашгородського НВК  «Школа І-ІІІ ст.-ліцей» зайняла ІІІ місце, вчитель

                                      Стрілець Аліса Анатоліївна

 

Маринич Наталія      - учениця Березівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» зайняла ІІІ місце, вчителі

                                      Якубінська Марія Кузьмівна, Шепель Надія Петрівна

 

Маринич Юлія                       - учениця Березівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» зайняла ІІІ місце, вчитель

                                      Баланович Олександр В’ячеславович