Рейтинг

           

Обласний етап олімпіад,

командних конкурсів, турнірів     Обласний етап МАН          Всеукраїнський етап МАН    Заочні конкурси               Очні конкурси

                     

І місце -15 балів        І місце.- 10 балів      ІІІ місце - 30 балів      І місце - 3 бали       І місце - 5 балів

ІІ місце -10 балів      ІІ місце - 5 балів       ІІ місце - 20 балів       ІІ місце - 2 бали      ІІ місце - 4 бал

ІІІ місце -5 балів      ІІІ місце - 3 бали       ІІІ місце – 10 балів     ІІІ місце -1 бал       ІІІ місце.-3 бали

 

Рейтингова оцінка по роботі з обдарованими дітьми

 

п/п

Назва ЗНЗ

Бали

Результат

1.

Березівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»

3+3+1+3+3+4

17

2.

Біловізька ЗОШ І-ІІІ ступенів

3

3

3.

Більська ЗОШ І–ІІІ ступенів

0

0

4.

Боровська ЗОШ І-ІІІ ступенів

5+5+4+4+4+4+3+3+1+4

37

5.

Блажівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4+3

7

6.

Вежицький  НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»

0

0

7.

Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»

4

4

8.

Дроздинський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»

5+1+2

8

9.

Дубнівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»

0

0

10.

Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

10+5+3+1

19

11.

Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

5

5

12.

Кам’янський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»

10

10

13.

Масевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

10+5+3+1+1+1+5+10

36

14.

Познанський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»

0

0

15.

Переходицький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»

0

0

16.

Рокитнівський НВК “Школа І ступеня – гімназія”

10+5+5+3+3+3+5+5+5+5+5+5+5+5+5+10+5+5+5+5+10+10+4+4

132

17.

Рокитнівський НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей”

10+10+5+5+5+3+5+5+4+3+3+5+3+5+15+10+15+15+5+15

146

18.

ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 »

3+5+30+5+10+5+10+1+3+10+5

87

19.

Сновидовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

0

0

20.

Старосільський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»

0

0

21.

Томашгородський НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей»

3+3+5+5+5+5+5+2+3+3+10+15

64

22.

Томашгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

0

0

23.

Хмільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

0

0

24.

Будівська ЗОШ І-ІІ ступенів

1

1

25.

Будки-Сновидовицька ЗОШ І-ІІ ступенів

0

0

26.

Дертівська ЗОШ І-ІІ ступенів

0

0

27.

Єльнівський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів –ДНЗ»

0

0

28.

Заболотський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів –ДНЗ»

3+2

5

29.

Залавська ЗОШ І-ІІ ступенів

0

0

30.

Купельська ЗОШ І-ІІ ступенів

1

1

31.

Нетребська ЗОШ І-ІІ ступенів

0

0

32.

Осницька ЗОШ І-ІІ ступенів

0

0

33.

Остківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

5+2+3+3

13

34.

Обсіцька ЗОШ І-ІІ ступенів

0

0

35.

Томашгородська ЗОШ І-ІІ ступенів №3

3+3+3+1+1+1+1+1+3+3+3+3+1+1+2+1+3

34

36.

Філія Кам’янського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» с.Будки- Кам’янські

0

0

37.

Філія Березівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» с.Грабунь

0

0

38.

Філія ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» с.Лісове

0

0

39.

Філія Біловізької ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мушні

0

0

40.

Філія Кисорицької ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Олександрівка

0

0

41.

Філія ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» с.Старики

0

0

42.

ДЮСШ

3+4+4+3+3+4+5+3+5+5+5+3+3+5+3+5+5+5+4+3+3+3+4+3+3+3+3+

4+4+4+4+3+5+4+5+5+4+4+3+5+5+3+5+4+5+3+5+5+5+4+3+3+4+

3+5+4+4

271

43.

ЦДЮТ

5+1+3+3+1+2+2+3+3+1+2+2+1+1+1+10

41