Вхід

Hosting Ukraine

Видавнича група "Основа"

Новини та акції видавництва
Адреса URL: http://www.osnova.com.ua/
Оновлено: 49 хв 51 сек тому

Мій конспект. 6-й рік життя. Зима (відповідно до вимог освітньої програми «Дитина»)

Чтв, 09/20/2018 - 00:00
Посібник містить орієнтовні конспекти занять з дітьми 6-го року життя. Конспекти занять складено на навчальний рік (за порами  року) за блочно-тематичним принципом планування та розроблено відповідно до вимог та завдань Базового компонента дошкільної освіти, освітньої програми розвитку дітей від 2 до 7 років «Дитина». Задля зручності використання розробки кожного заняття розмі- щено на окремих аркушах. Береги для записів дадуть змогу творчому вихователеві, користуючись запропонованим у посібнику матеріалом, скласти власні конспекти занять. Посібник буде корисним вихователям дітей шостого року життя, вихователям-методистам закладів дошкільної освіти.

Мій конспект. 4-й рік життя. Осінь (відповідно до вимог оновленої програми «Українське дошкілля»)

Чтв, 09/20/2018 - 00:00
Посібник містить орієнтовні конспекти занять з дітьми 4-го року життя, що реалізують завдання освітніх ліній «Дитина в соціумі», «Дитина у природному довкіллі», «Дитина у світі культури», «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Мовлення дитини». Конспекти занять складено на навчальний рік (за порами року) відповідно до вимог та завдань оновленої програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля». Задля зручності використання всі розробки розміщено на відривних аркушах. Береги для записів дадуть творчому вихователеві змогу, користуючись запропонованим у посібнику матеріалом, скласти власні конспекти занять.

Збірник самостійних та контрольних робіт. Математика. 10 клас. Рівень стандарту

Чтв, 09/20/2018 - 00:00
Пропонований збірник самостійних та контрольних робіт призначений для перевірки знань учнів 10 класів з алгебри та початків аналізу, геометрії. Посібник складено відповідно до оновленої програми (2017 рік) із математики (рівень стандарту) для загальноосвітніх навчальних закладів. Призначено для учнів 10 класів загальноосвітніх шкіл, які навчаються за рівнем стандарту, та вчителів математики.

Мій конспект. 3-й рік життя. I півріччя ( відповідно до вимог оновленої програми «Українське дошкілля»)

Чтв, 09/20/2018 - 00:00
Посібник містить оріентовні розробки занять з дітьми раннього дошкільного віку. Заняття побудовані на ігрових сюжетах і реалізують завдання освітніх ліній «Дитина в соціумі», «Дитина у природному довкіллі», «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Мовлення дитини». Конспекти занять складено на навчальний рік (за порами року) відповідно до вимог та завдань оновленої програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля». Посібник рекомендований для творчого використання педагогічними працівниками закладів дошкільної освіти.

Мій конспект. 6-й рік життя. Зима (відповідно до вимог програми «Українське дошкілля»)

Чтв, 09/20/2018 - 00:00
Посібник містить орієнтовні конспекти занять з дітьми 6-го року життя. Конспекти занять складено на навчальний рік (за порами року) відповідно до вимог та завдань програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля». Задля зручності використання всі розробки розміщено на відривних аркушах. Береги для нотаток дадуть творчому вихователеві змогу, користуючись запропонованим у посібнику матеріалом, скласти власні конспекти занять. Посібник буде корисним вихователям старших груп, вихователям-методистам закладів дошкільної освіти.

Мій конспект. 4-й рік життя. Зима (відповідно до вимог оновленої програми «Українське дошкілля»)

Чтв, 09/20/2018 - 00:00
Посібник містить орієнтовні конспекти занять з дітьми 4-го року життя, що реалізують завдання освітніх ліній «Дитина в соціумі», «Дитина у природному довкіллі», «Дитина у світі культури», «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Мовлення дитини». Конспекти занять складено на навчальний рік (за порами року) відповідно до вимог та завдань оновленої програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля». Задля зручності використання всі розробки розміщено на відривних аркушах. Поля для записів дадуть творчому вихователеві змогу, користуючись запропонованим у посібнику матеріалом, скласти власні конспекти занять.

Лепбук Безпека на дорозі

Срд, 09/19/2018 - 00:00
Формат: 47,5х38,5х1 см Розмір складеного лепбука 47,5*38,5*1 см. У розгорнутому вигляді – 97 см. Лепбуки – це підсумковий результат спільної роботи з дітьми по тій чим іншій темі. Містить на картках, в кишеньках та конвертах необхідну інформацію для практичних занять протягом тематичного тижня: дидактичні ігри,інтелектуальні завдання, приказки та прислів’я, а також методичні рекомендації. Змагаємося в грі – «Весела подорож» Розфарбовуємо малюнки Вивчаємо дорожні знаки Відгадуємо загадки Розв’язуємо цікаві задачі Складаємо пазли Розгадуємо ребуси Запам’ятовуємо правила дорожнього руху Знайомимося з видами транспорту Знаходимо відмінності

Лепбук. Пожежна безпека

Втр, 09/18/2018 - 00:00
Формат: 47,5х38,5х1 см Розмір складеного лепбука 47,5*38,5*1 см. У розгорнутому вигляді – 97 см. Лепбуки – це підсумковий результат спільної роботи з дітьми по тій чим іншій темі. Містить на картках, в кишеньках та конвертах необхідну інформацію для практичних занять протягом тематичного тижня: дидактичні ігри,інтелектуальні завдання, приказки та прислів’я, а також методичні рекомендації. Визначаємо, огонь – друг і ворог Змагаємося у грі Розрізняємо пожедні знаки Знайомимося з пожежною технікою Відгадуємо загадки Виконуємо цікаві завдання Вивчаємо пожежний інвентар Запам’ятовуємо правила пожежної безпеки З’ясовуємо причини пожеж Засвоюємо правила поведінки при виникненні пожеж

Організація освітнього процесу від вересня до трав- ня. 5-й рік життя. Частина 2

Пон, 09/17/2018 - 00:00
Посібник містить орієнтовне планування організації життєдіяльності дітей п’ятого року життя за блочно-тематичним принципом. Наведено перспективне планування на весь навчальний рік та планування занять за такими освітніми лініями: «Дитина в соціумі», «Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування», «Логіко-математичний розвиток», «Ознайомлення з природним довкіллям», «Художньопродуктивна діяльність». Також уміщено циклограми трудової, ігрової, дослідно-експериментальної діяльності дітей і циклограми спостережень на навчальний рік, на основі яких складаються календарні плани. Розроблені підходи до планування є універсальними, відповідають змісту Базового компонента дошкільної освіти та вимогам чинних програм, зокрема, «Дитина» та «Українське дошкілля». Видання рекомендоване вихователям груп дітей п’ятого року життя закладів дошкільної освіти.

Організація освітнього процесу від вересня до травня. 3-й рік життя. Частина 2

Пон, 09/17/2018 - 00:00
Посібник містить орієнтовне планування організації життєдіяльності дітей третього року життя за блочно-тематичним принципом. Наведено перспективне планування на весь навчальний рік та планування занять за такими освітніми лініями: «Дитина в соціумі», «Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування», «Сенсорний розвиток», «Ознайомлення з природним довкіллям», «Художньо-продуктивна діяльність». Також уміщено циклограми трудової, ігрової, дослідно-експериментальної діяльності дітей, спостережень, на основі яких педагоги можуть складати календарні плани. Запропоновані розробки до планування є універсальними, відповідають змісту Базового компонента дошкільної освіти та вимогам чинних програм, зокрема, «Дитина» та «Українське дошкілля». Видання рекомендоване вихователям дітей третього року життя закладів дошкільної освіти.

Усі уроки фізики. 10 клас. Рівень стандарту. ІІ семестр

Пон, 09/17/2018 - 00:00
Посібник призначений для вчителя фізики, який працює у 10 класі відповідно до нової програми (Фізика. 10 клас. 2017 рік, авторський колектив під керівництвом Локтєва В. М.) за рівнем стандарту. У посібнику вчитель зможе знайти всі матеріали, необхідні для підготовки й проведення повноцінних уроків фізики: детальні плани уроків, методичні рекомендації, завдання тестів, самостійних і контрольних робіт, опис демонстраційного і фронтального експериментів, інструкції щодо виконання лабораторних робіт. Під час розробки поурочних планів автор особливу увагу приділив впровадженню компетентнісного підходу. Також в електронному додатку (Цифрові освітні ресурси «Фізика. 10 клас»: http://book.osnova.com.ua/book/6306) до цього посібника вміщено всі необхідні ресурси в цифровому форматі, що вчитель може використати під час підготовки й проведення уроків фізики.  

Запрошуємо на ранкову зустріч

Птн, 09/14/2018 - 00:00
Комплект «Запрошуємо на ранкову зустріч» буде корисним для вчителів початкових класів, допоможе зробити ранкову зустріч цікавою та змістовною. До комплекту входять: веселкові правила для школярів, складені у віршованій формі, які учні зможуть швидко засвоїти. Рекомендовано вирізати і прикріпити до атласної стрічки за кольорами веселки. Їх можна також використовувати для облаштування класної кімнати, куточка правил. Барвисті малюнки привер­татимуть увагу дітей і сприятимуть мимовільному їх запам’ятовуванню; сигнальні картки для ранкових зустрічей — це 32 картки, які слід вирізати і прикріпити до дерев’яної шпажки. Їх доцільно використовувати на етапі обміну інформацією. За такими картками діти навчаються формулювати запитання і будувати діалоги. Пропонуйте учням добирати картки із запитаннями, які вони хотіли б поставити своїм друзям, обмінюватися картками. Ці картки можна використовувати для бесід на різноманітну тематику. Зберігайте картки у спеціальній склянці, яку можна використовувати як щоденний атрибут зустрічі; картки для демонстрування настрою містять 4 кишеньки і 16 ілюстрацій із зображенням настрою учнів. Кишеньки слід вирізати і прикріпити до основи з цупкого паперу. Обмінюючись інформацією, учні демонструють свій настрій за допомогою відповідної картки. Короткий віршик допоможе виразити емоції та розказати про почуття. Доцільно користуватися картками на початку і наприкінці дня, щоб підсумувати та проаналізувати роботу. Може слугувати елементом облаш­тування класної кімнати; медальки Помічник дня та Помічниця дня доречно вручати учням, які будуть виконувати роль помічників. Варто щодня вибирати інших учнів-помічників. Медальки слід прикріпити до тоненької стрічки. Важливими у проведенні ранкової зустрічі є атмосфера довіри, залучення учнів до прийняття рішень, доброта й заохочення, справедливість та рівноправність у співробітництві, щирість та неупередженість позиції вчителя, чіткість очікувань стосовно результатів навчання.

Головоломка Танграм

Срд, 09/12/2018 - 00:00
Запропонуйте дитині розглянути гру-головоломку. Виберіть з набору 1 квадрат того кольору,який більше подобається вашому малюкові. Він складається з 7 фігур (квадрата, чотирикутника, та 5 трикутників) і називається танграмом. Попросіть малюка порахувати елементи, порівняти їх за розміром, знайти фігури однакового розміру. Покажіть дитині картки набору та поясніть, що з них 7 шматочків можна зібрати різноманітні фігури: тварин, птахів, будиночки, інструменти тощо. Старовинна гра-головоломка, яка знайомить дітей з геометричними фігурами та розвиває: • дрібну моторику • навички конструювання • просторове сприйняття • логіку • творче та образне мислення • фантазію • пам'ять та увагу Принцип гри: від простого до складного Як грати: з 7 шматочків зібрати різноманітні фігурки Починаємо! В основі запропонованої методики лежить принцип опанування гри-головоломки від простого до складного. Знайомте малюка з грою, поступового підвищуючи рівень складності. Починайте складати фігурки, зображені на картках з позначкою *- це перший рівень . Під час гри з картками другого рівня (позначені **) знадобляться всі 4 танграми різних кольорів. Під час гри з картками третього рівня складності (умовна позначка)зверніть увагу дитини, що на малюнку не позначено, з яких деталей складається фігурка. Малюк має сам підібрати потрібні елементи. За потреби допоможіть малюку, хваліть його за кожне вдале рішення! Запропонуйте дитині скласти з танграма свою фігурку. Попросіть розповісти про неї. Висловте свою думку, на що схожа фігурка. Захопливе обговорення сприятиме розвиткові образного мислення, а також підготовить дитину до усвідомлення існування різних точок зору. Складіть кілька фігурок і вигадайте невеличку історію про них. Цікавої та захопливої гри!

Навчальний набір.Грошові знаки України

Чтв, 09/06/2018 - 00:00
У комплекті: Купюри кожного номіналу по 15 шт. Монети: 1копійка, 2 копійки по 3 шт.,5 копійок, 10 копійок, 25 копійок, 50 копійок, 1 гривня по 4 шт. Набір допоможе познайомити з діючими з грошовими одиницями України, їх співвідношенням, поняттями «вартість», «ціна» та «кількість». За допомогою набору можна тренувати навички додавання, віднімання, множення та ділення. Порада! Проводьте заняття у формі сюжетно-рольової гри «У магазині». Розкладіть кілька предметів (книгу, зошит, лінійку, ручку, олівець тощо), визначте їх. Розподіліть ролі покупців і продавця та роздайте гравцям купюри. Робіть покупки, розраховуйтесь, видавайте решту. Методичні рекомендації Запропонуйте дитині відповісти на питання та виконати завдання: 1. Розміняти 5, 10, 50 копійок монетами різного номіналу. 2. Розміняти 5, 10, 50, 100, 200 та 500 гривень купюрами різного номіналу. 3. Набрати суму 255, використовуючи купюри різного номіналу. 4. Кілограм картоплі коштує 6 гривень. Покупець взяв 3 кілограми. Скільки грошей покупець має заплатити? 5. Вартість вази 72 гривні. У покупця купюра номіналом 100 гривень. Скільки решти має повернути продавець?

Лепбук.Пригоди краплі

Чтв, 09/06/2018 - 00:00
Лепбуки – це підсумковий результат спільної роботи з дітьми по тій чим іншій темі. Містить на картках, в кишеньках та конвертах необхідну інформацію для практичних занять протягом тематичного тижня: дидактичні ігри,інтелектуальні завдання, приказки та прислів’я, а також методичні рекомендації. Формат: 47,5х38,5х1 см Розмір складеного лепбука 47,5*38,5*1 см. У розгорнутому вигляді – 97 см.   Дозволяє виконувати та розгортати наступні теми занять: Проводимо екскурсію «Водойми України» Дізнаємося про властивості води З’ясовуємо, де живе вода Відгадуємо загадки Пояснюємо прислів’я та приказки Учимося берегти воду Проводимо цікаві досліди з водою Вивчаємо правила поведінки на воді Розрізняємо стани води Виконуємо цікаві завдання Додаткова тема (на звороті) – «Кругообіг води в природі» та «Три стани води в природі». Гра – Завдання від пані Капельки. Математичний дощик. Корисний додаток – Правила безпеки на воді. Розкладний буклет «Бережіть воду». Розкладний буклет «Де живе вода». Розкладна квіточка, де на кожному пелюстку розписані властивості та якості води. «Властивості води». «Правила безпеки на воді». Пам’ятка «Знай і виконуй!». Розгортається до розміру 25,2*21 см. Кишеньки: Водойми України. 4 двосторонні картки формату А5 з ілюстраціями та інформацією про водойми нашої Батьківщини. Вода у явищах природи. 11 двосторонніх карток розміром 11,5*10,5 см з явищами природи. Цікаві досліди з водою. 7 двосторонніх карток розміром 11,5*10,5 см з дослідами та посиланнями до них на звороті. Загадки. 14 двосторонніх карток (6*8 см) із загадками про воду та її стан. Прислів’я та приказки. 14 двосторонніх карток (6*8 см) із прислів’ям та приказками про воду та її стан. Завдання від пані Крапельки. Гра «Математичний дощик». 2 двосторонні картки 30,8*21,5 см та 2 картки для вирізання.

Сторінки