День працівників освіти

День працівників освіти  або День учителя — професійне свято працівників освіти України. Цьогоріч це свято відзначається 7 жовтня.
Саме таким – розумним,  люблячим, терпеливим, добрим і справедливим, закоханим у свою справу вчителям і присвячувалося районне свято 3 жовтня у залі районного будинку культури.

Офіційна частина дійства розпочалася із вітальних слів та нагород представників влади (Кушнір М.З. – голова райдержадміністрації, Кінчур А.А – голова районної ради), відділу освіти (Кузьмич М.М. – начальник відділу освіти), профспілки освіти (Ничипорчук Т.П. – голова районної ради Профспілки  працівників освіти і науки), селищної ради (Богданець Т.О. – в.о.голови селищної ради), які щирими словами привітали освітян  району та побажали їм натхнення у праці, гарного фінансового забезпечення та міцного здоров’я.
Подяками та грамотами за високу професійну майстерність, багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята були нагороджені головні спеціалісти, методисти, директори та їх заступники, вчителі, водії шкільних автобусів, прибиральниці.

Щорічною традицією стало запрошення на свято ветеранів педагогічної праці. Для них давно відлунали дзвінки, в минулому залишився щирий гомін дітей, але про сивочолих педагогічних працівників, які все життя віддали освітянській ниві, не забули. Для них, на святі,  звучали найкращі слова щирої шани та сердечної вдячності.
Присутні на святковому концерті були приємно вражені творчістю наших педагогів та їх вихованців. Упродовж свята лунали гуморески, танці, пісні і все це було присвячено найкращим, людям - педагогам.

Зі святом Вас, ДОРОГІ ПЕДАГОГИ!!! Добра Вам, здоров’я, миру, наснаги і хороших учнів на Вашому життєвому шляху!

 

додатковий матеріал: