Вхід

Hosting Ukraine

Фестиваль уроків з музичного мистецтва

Відповідно до річного плану роботи відділу освіти, районного методичного кабінету  та з метою виявлення інноваційних підходів до збагачення емоційно-естетичного досвіду, формування культури почуттів, розвиток універсальних якостей творчої особистості вчителя, формування загальнокультурної компетенції, впровадження  сучасних методичних і теоретичних підходів до вивчення музичного мистецтва  12 квітня 2018 року на базі Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія» проведено  фестиваль творчих уроків з музичного мистецтва.

У фестивалі взяли участь  Нечай М.І., вчитель Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чубик І. О., вчитель  Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сорока Ж.Ф., вчитель Боровської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вчителі ще раз довели, що музика є одним із дієвих засобів всебічного розвитку особистості. Музика – це цілий світ: і стиль життя, і особливості психологічного стану, і вираження світогляду. Діти дійшли до висновку, що вона може бути байдужою, може змусити переживати, радіти чи сумувати, може бути дивовижна, насичена, динамічна, невтомна, світла, грайлива, витончена, граціозна, красива, елегантна і вишукана.

Учасники фестивалю відзначені подяками відділу освіти Рокитнівської районної державної адміністрації.

Н.Федорович, методист РМК