Колегія

15 червня 2018 року відбулася колегія відділу освіти Рокитнівської райдержадміністрації на яку були запрошені керівники закладів ЗСО та позашкільної освіти.

На порядок денний були винесені наступні питання:

1.    Про виконання рішень розширеної колегії відділу освіти від 29 серпня 2017 року, протокол №3 «Про пріоритетні напрямки діяльності Рокитнівщини на 2017-2018 навчальний рік».
2.    Про стан виконання Угоди між відділом освіти Рокитнівської райдержадміністрації та радою районної організації Профспілки працівників освіти і науки України у 2017 році.
3.    Про підсумки організації методичної роботи в навчальних закладах району у 2017/2018 н.р.
4.    Моніторинг заповнення документів про освіту, книг видачі документів, класних журналів, особових справ, алфавітних книг, табелів успішності.
5.    Про організацію роботи зі зверненнями громадян у ІІ кварталі 2018 року та з питань виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» впродовж 2018 року.
6.    Про виконання рішень колегії відділу освіти  Рокитнівської райдержадміністрації від 20.06.2017 року (наказ № 205).
6.1. Про виконання ухвали районної конференції педагогічних працівників 2016     року.
6.2. Про підсумки організації методичної роботи з педагогічними працівниками     у 2016-2017 навчальному році.
6.3. Про підсумки вивчення стану навчання, рівня знань, умінь і практичних     навичок учнів з української мови та літератури в загальноосвітніх     навчальних закладах та відповідність досягнень учнів вимогам програми.
6.4. Про результати атестації педагогічних працівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ район     атестаційною комісією при відділі освіти у 2017 році.
6.5. Про підсумки атестаційної експертизи Томашгородської загальноосвітньої     школи І-ІІ ступенів № 3 та надання методичної допомоги за наслідками     атестаційної експертизи.

В роботі колегії, яку провів начальник відділу освіти М.М. Кузьмич, взяли участь головні спеціалісти відділу освіти, методисти районного методичного кабінету, голова ради районної організації Профспілки працівників освіти, керівники закладів ЗСО та позашкільної освіти.

Секретар колегії В.Маринич