Методичне обєднання вчителів англійської мови

24 жовтня 2018 року на базі Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія» відбулося методичне обєднання вчителів ангійської мови на тему: «Формування особистості, здатної до навчання та самовдосконалення шляхом поєднання традиційних та інноваційних технологій» з метою ознайомити учасників семінару із сучасними та традиційними технологіями навчання англійської мови та з досвідом роботи вчителів англійської мови щодо використання традиційних та інноваційних технологій під час освітнього процесу.

Вчителі мали можливість почути презентацію на тему «Підвищення ефективності навчально-виховного процесу з іноземних мов шляхом впровадження інноваційних технологій»  керівника районного методичного
об’єднання вчителів англійської мови, вчителя вищої кваліфікаційної категорії, «вчителя-методиста» Кушнір В.І. та побувати на уроках вчителів Костюк С.В., Довгополої О.І.

Про підготовку учнів до проведення районної олімпіади з англійської мови у 2018-2019 навчальному  році виступила методист РМК Дубовець Ж.Ф.

Методист РМК Ж.Дубовець