Вхід

Hosting Ukraine

Обмін досвідом з питань освіти м.Буча та Рокитнівського району

Ефективність впровадження нових складових змісту освіти безпосередньо пов’язана із запровадженням нових педагогічних технологій та методик, спрямованих на принципову зміну навчально-виховних пріоритетів. Такий шлях, на даний час, обрав відділ освіти Рокитнівської районної державної адміністрації, спланувавши чіткий план дій, на чолі з начальником відділу освіти М.М.Кузьмичем. Працівники відділу освіти, районного методичного кабінету, закладів освіти здійснюють реформування освітньої галузі району й творять Нову українську школу активізувавши в закладах області, України пошук сучасних інноваційних технологій. Впродовж останніх десяти років педагоги та адміністрація навчальних закладів відвідують різні куточки нашої Рівненщини (Березнівський, Сарненський, Дубровицький, Острозький райони, м.Вараш, м.Дубно) та України (Волинська, Київська області), де вивчають досвід роботи освітніх установ та розвивають співпрацю з ними.

З метою налагодження тісного співробітництва з питань розвитку освіти 27 квітня 2018 року укладено Угоду між відділом освіти Бучанської міської ради та відділом освіти Рокитнівського району. Крім підписання Угоди колегами м.Бучі було презентовано досвід роботи освітніх установ. На початку зустрічі делегацію району ознайомили з роботою сучасного Центру надання адміністративних послуг, де жителі можуть швидко і зручно отримати відповіді на різні питання.

Як здійснюються реформування системи освіти м.Буча розповів начальник відділу О.І.Цимбал, звернуши увагу на шляхи удосконалення та рівень організації освітянської галузі міста. 

Якість надання освітніх послуг відображається через активну інноваційну діяльність закладів освіти та їх участі у міжнародних проектах, даний напрям роботи висвітлил завідувач міського методичного кабінету О.А.Лук’яненко. 

Крім особливостей організації роботи з учнями О.В.Сімоз представила роботу Бучанського центру освіти дорослих з надання додаткових освітніх послуг для молоді і дорослих з урахуванням їх потреб.

Після обговорення теоретичних питань делегація Рокитнівщини мала змогу ознайомитися з освітнім простором закладів загальної середньої, дошкільної освіти та інклюзивно-ресурсного центру. 

На завершення візиту було організовано екскурсію по м.Буча та відвідано міський парк. 
У підсумках роботи, у дружньому колі, освітяни запросили колег з візитом на Рокитнівщину.
 

додатковий матеріал: