Педагогічний міст між Рокитнівським та Зарічненcьким районами

І знову нові зустрічі, і знову «будуємо» педагогічні мости з освітянами області…

11 травня між освітянами Рокитнівського та Зарічненського районів проведено педагогічний міст, метою якого було ознайомлення з діяльністю педагогічної спільноти Рокитнівського району з питань організації  та розвитку єдиного освітнього простору  в умовах Нової української школи.

На зустрічі був присутній голова Рокитнівської районної державної адміністрації М.З.Кушнір, привітав освітян Зарічненського району та ознайомив їх із соціально-економічним розвитком району.

Начальник відділу освіти М.М.Кузьмич представив соціально-педагогічні засади управління освітою району в рамках Нової української школи. Звернув увагу на досягнення творчих вчителів та обдарованих учнів Рокитнівщини; інноваційні підходи у підготовці педагогічних працівників до роботи у нових умовах; зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти району шляхом залучення спонсорських коштів та сприяння органів влади, депутата Верховної ради В.П.Яніцького.

Сходинками експериментального майданчика Нової української школи організувала експо-тур директор опорного загальноосвітнього навчального закладу «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» С.А.Аксьонова, в рамках якого, вчитель-експериментатор даного проекту, Н.А.Павленко провела ранкову зустріч та інтегрований урок з гостями за новим державним стандартом. Не обійшовся захід без традиційної літературної кав’ярні, керівником якої, вже декілька років поспіль, є вчитель зарубіжної літератури Л.Л.Прасюк. З новою темою, новою ідеєю та зарядом емоцій представили учасники дану кав’ярню на тему «Іду до тебе, мамо, на урок…».

Показові виступи та інноваційні підходи до організації навчально-тренувальної роботи дитячо-юнацької спортивної школи представили директор установи (О.І.Ничипорчук), тренери (В.А.Васильчук, А.Г.Мартинюк, В.М.Лопуга) та їх вихованці.

Наступним візитом у програмі заходу було відвідування Рокитнівського дошкільного навчального закладу №3 «Казка» та експрес-огляд предметно-розвивального середовища закладу.

Особливості організації роботи з обдарованими дітьми та шляхи до підвищення якості освіти Нової української школи через співпрацю з Рокитнівським лісництвом продемонстрували директор Рокитнівського навчально-виховного виховного комплексу В.П.Близнюк, вчитель біології І.М.Мольчиць, члени шкільного лісництва. До уваги колег, переможцем ІІІ (всеукраїнського) етапу МАН України Владиславом Богданцем, учнем 11 класу цього ж закладу, було представлено науково-дослідницький проект «Оцінка стану природного поновлення сосни звичайної на зрубах із залишенням дерев-насінників в біоценозах Рокитнівського лісництва». Вихованці шкільного лісництва, Богданець Вікторія, Богданець Ольга, провели екскурсію в теплиці та ознайомили з практичною діяльністю шкільного лісництва.

На завершення заходу, колеги із Зарічненського району висловили слова вдячності за організацію змістовного заходу та запросили із дружнім візитом до себе в гості.