Вхід

Hosting Ukraine

Секційне засідання вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни

29 серпня 2018 року у Рокитнівській гімназії було проведено секційне засідання вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни.  У ході якого присутні:

•    Ознайомились із вимогами до впровадження концептуальних засад «Нової української школи».

•    Опрацювали листи Міністерства освіти  і науки про вивчення фізичної культури та захисту Вітчизни у 2018/2019 навчальному році. Розглянули і обговорили методичні рекомендації з вивчення вищевказаних предметів.

•    Вислухали звіт вчителів, що представляли команду Рокитнівського району на Всеукраїнському вишколі «Джура Прикордонник 2018», що проходив на базі кінологічного центру Державної прикордонної служби у місті Великі Мости Львівської області з 12 по 18 серпня 2018 року. Члени методичного об’єднання також переглянули слайд-шоу про вказаний вишкіл та обговорили питання можливості організації та проведення гуртків «Джура Прикордонник» у навчальних закладах району. З даного питання було вирішено провести методичні виїзди за участю команди учасниці вишколу у ряді шкіл району.

•    Обговорили питання створення безпечних умов під час занять фізичною культурою у спортивних залах та на спортивних майданчиках.
В.Маринич, методист РМК