Вхід

Hosting Ukraine

Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

26 квітня на базі Масевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено постійно діючий семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи «Підвищення професійної компетентності заступника директора в умовах модернізації освіти» з теми «Контрольно-аналітична діяльність адміністрації навчального  закладу – шлях до удосконалення якості освіти в умовах реформування».

Семінар складався з 4 модулів: організаційно-оглядового, теоретико-інтерактивного, практично-рефлексивного, підсумкового. Відповідно до кожного модуля, учасників семінару навчали, ознайомлювали з різними видами, формами і способами організації контрольно-аналітичної діяльності освітнього закладу. В ході проведення заходу були використані наступні методичні форми: відкритий мікрофон, методичний діалог, презентації, експрес-презентації, виставки тощо.

Про аналітичну діяльність адміністрації навчального закладу та науково-методичне    забезпечення    аналітичної    діяльності     адміністрації  навчального закладу щодо управління якістю освіти розповіла Л.Сулковська, завідувач РМК. Директор школи, Л.Смик, поділилася із заступниками досвідом роботи з питання моніторингового підходу до вивчення стану викладання навчальних предметів. О.Крупеня та О.Григор’єва, заступники директора закладу, представили власні надбання щодо аналізу уроку, виховної роботи в управлінській діяльності. Про те, як здійснюється аналіз діяльності в напрямку навчальних досягнень, педагогічної майстерності вчителів, навчально-методичного забезпечення, досягнень учнів в експериментальній діяльності висвітлила Л.Смик та О.Крупеня.

Слухачі семінару, мали змогу практично побачити спільні напрацювання педагогів, учнів, управлінців закладу через відкриті уроки, презентації переможців ІІ етапу МАН України тощо.