Вхід

Hosting Ukraine

Серпнева конференція працівників освіти

28 серпня 2018 року пройшла районна серпнева конференція працівників освіти з теми «Реалізація пріоритетних напрямів розвитку освіти Рокитнівщини та готовність до впровадження концептуальних засад Нової української школи».

На конференцію запрошені голова районної державної адміністрації Кушнір Микола Захарович, голова районної ради Кінчур Анатолій Андрійович, депутати обласної та районної рад, голови сільських та селищних рад, голова ради директорів Степанча Василь Аскольдович, голова районної ради профспілки працівників освіти Ничипорчук Тетяна Павлівна, керівники закладів та делегації педагогічних працівників від навчальних закладів в кількості 240 чоловік.

З доповідю «Реалізація пріоритетних напрямів розвитку освіти Рокитнівщини та готовність до впровадження концептуальних засад Нової української школи» виступив начальник відділу освіти Рокитнівської РДА Кузьмич М.М.

Під час роботи конференції були обговорені наступні питання:

1. Особливості апробації пілотного впровадження концепції Нової української школи.
2. Методичний супровід підготовки вчителів до впровадження Нової української школи .
3. Діяльність закладу освіти в умовах реформування освітньої галузі та впровадження Нової української школи.
4. Партнерство і співпраця з батьківською громадськістю у справі становлення особистості в умовах Нової української школи .
За вагомий внесок у розвиток освіти Рокитнівщини Почесними грамотами було нагороджено сім педагогічних працівників опорного загальноосвітнього закладу «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3».
За результатами огляду готовності закладів освіти до нового навчального року відзначено Кисорицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів, Познанський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ», Карпилівський ДНЗ «Барвінок».