Всеукраїнський день дошкілля

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники  закладів дошкільної освіти  спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.
Звертаючи широку увагу суспільства на цінність дошкільного виховання, проблеми дитячих дошкільних установ  і дошкільного дитинства в цілому,   вихователі та працівники дошкільних установ  у вересні відзначають своє професійне свято «Всеукраїнський день дошкілля», яке  у 2018 році  припадає на 30 вересня.

В цей особливий  День ми приєднуємося до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників! Висловлюємо свою подяку. Бажаємо їм здоров’я  і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в їх, так необхідної всім нам праці! Зі Святом!
 

З повагою начальник відділу освіти М. Кузьмич