Збір лідерів

Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2017-2018 навчальний рік,  Програми колективних творчих справ районної ради старшокласників «Лідер» та з метою розвитку демократичних ініціатив у дитячому та молодіжному середовищі, обміну досвідом роботи учнівських самоврядувань, виховання в дітей лідерських якостей на  базі комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» відбувся  ХІ районний  збір лідерів учнівського  самоврядування   Рокитнівщини. Програма  збору включала :

  1. ІV  засідання  районної  ради старшокласників  «Лідер».
  2. Районний  конкурс  «Лідер  року».
  3. Підсумки проведення заочного конкурсу «Гра престолів».

В зборі взяли участь лідери учнівських самоврядувань з 28 загальноосвітніх навчальних закладів району та 18 членів активу ради старшокласників «Лідер» .

ІV підсумкове  засідання  районної  ради старшокласників  «Лідер» відбулося у  формі  звіту про роботу  ради за 2017-2018 навчальний рік  та внесення  пропозицій    щодо  роботи  ради на  наступний. Голова ради старшокласників Рокитнівщини Гребеневич Наталія підвела підсумки роботи учнівського самоврядування  за 2017-2018, а також надала слово головам комісій, які прозвітували про свою роботу. В кінці засідання були зібрані пропозиції щодо роботи ради «Лідер» у наступному навчальному році.
Також  лідери переглянули подані матеріали та провели  обговорення проекту «Гра престолів» і прийняли рішення продовжити термін його реалізації.

Н.Мартинчик, координатор районної ради старшокласників «Лідер»